Kështu iu gëzua Ledri golit që shënoi Muriqi

Çdo shqiptar sonte i është gëzuar triumfit të Kosovës ndaj Malit të Zi, pasi mbanë gjallë ëndrrën për kualifikim në Euro 2020.


Një prej tyre është edhe reperi Ledri Vula.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale ku tregon si i gëzohet golit të Vedat Muriqit në pjesën e parë, shkruan Reporteri.net.

Për dallim nga shumë tifozë që janë dëshpëruar që nuk kanë pasur biletë për të hyrë në stadiumin “Fadil Vokrri”, Ledri siç duket kishte vendosur qysh më parë që ndeshjen ta shikonte në shtëpinë e tij dhe t’i gëzohet fitores se Kosovës. /Reporteri.net/.