Khloe Kardashian ‘ndez’ rrjetin me fotografitë në veshjen e ngushtë

Ylli televiziv ka publikuar imazhet tërheqëse në Instagram.


Khloe Kardashian ashtu si motrat e saja është mjaft e njohur për linjat trupore në botën e show-bizit.

Ajo së fundi ka publikuar imazhe në rrjete sociale ku shihet e veshur në rroba të ngjitura pas trupit.

Motra e njohur kishte veshur një veshje të ngjitur pas trupi me ngjyra dhe dizajn mjaft interesant.

Khloe veshjen e kombinoi me taka të larta ngjyrë kremi që veshja e saj të ishte gjëja e vetme që merrte vëmendjen.

Bukuroshja pozoi për kamerën duke ndërruar poza të ndryshme teksa edhe shfaqi linjat trupore mjaft shumë nga kënde të ndryshme.