Kida blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës i saj

Është një nga këngëtare më të ndjekura dhe të pëlqyera. E së fundmi këngëtarja Kida, duket se së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë. Ajo ka bërë të vetin një Mercedes të llojit ‘G Class’.


Mësohet se kjo veturë, që Kida e cilësoi si “bisha ime”, kap çmimin prej rreth 120,000 eurosh.

Kida mbrëmë ka postuar në rrjetin social “Instagram”, dy foto ku ka vënë në plan të parë makinën më të re të saj, bashkangjitur së cilave shkruan: “Bisha ime”.

Në këtë foto vihet re gjithashtu stili më i ri flokëve të këngëtares.

Ndërkohë pas realizimit të klipit “Drunk” ajo erdhi me një look krejt të veçantë.