Kida provokon nga makina luksoze

Këngëtarja ka tash e disa ditë që po viziton Shtetet e Bashkuara të Amerikës.


Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos, shkruan lajmi.net.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram. “Ji e mjaftueshme për veten tënde”, shkroi Kida në njërën nga Instastoryt.

Kida së fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon se e po shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Ajo erdhi e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona xhinse mjaft interesante të cilat ishin të hapura në pjesën e barkut.