Kida tejet e lumtur pas karantinës, shikoni si vallëzon

Orhidea Latifi, e cila njihet në opinion si KIDA është ndër këngëtaret më të talentuara dhe bukura të estradës shqiptare.


Çdo këngë që ajo lanson pëlqehet mjaft nga publiku, ndërsa është tejet aktive në rrjetet sociale, shkruan Reporteri.net.

Ajo ka tërhequr vëmendjen edhe me videon e fundit që ka postuar, ku shihet duke vallëzuar, ku tregon se i është gëzuar largimit nga karantina.

 

View this post on Instagram

 

Mood right after quarantine 💃🏻

A post shared by KIDA (@kida) on