Kim bën atë që di të bëjë më mirë…

Ajo sapo ka nisur pushime në Bali, Indonezi. Fjala është për Kim Karadashian. Dhe nga atje ajo ka bërë atë që di të bëjë me mirë dhe për të cilën është bërë e njohur, të ekspozojë format e saj bombastike.

38-vjeçarja, yll i reality show ka ndarë me ndjekësit e shumtë në Instagram disa foto e veshur me print leopardi dhe duket në top-formë.