Kim Kardashian e bën atë që di më së miri…

Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar sa seksi është derisa ka pozuar në të brendshme dhe jelet për të promovuar koleksionin e saj të ri me pambuk te të brendshmeve të cilin ajo e quan “ultra të butë”


Kim Kardashian ka vazhduar për të treguar format e saj seksi derisa ka pozuar në të brendshme të bardha dhe jelek të masës më të madhe në një krevat dhe mandej edhe në dhomë të gjumit nga vila e saj në Hidden Hills ku ajo jeton bashkë me Kanye West dhe katër fëmijët e saj.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ka paralajmëruar se do të sjell në treg markën “SKIMS” që është një koleksion veshjesh të brendshme nga pambuku, i cili do të lansohet online më 15 tetor.

“Të brendshmet janë esenciale për mua dhe kur ato bëhen me pambuk të butë atëherë janë cilësore dhe do të vinë se shpejti të ju”, ka shkruar autorja e librit “Selfish” duke postuar fotografi në të brendshme për 149 milionë përcjellësit e saj në Instagram.