Kishte planifikuar të shkonte në Maldive, Shkenda Dubova përfundon duke e festuar ditëlindjen në shtëpi

Sot është një ditë e veçantë për Shkenda Dubovën.


Këngëtarja nga Gjilani, feston ditëlindjen dhe mbush 35 vjet. Më këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë e saj.

Por nuk mungoi as urimi për vete, pasi që ajo në profilin e vet në Instagram postoi një fotografi ku i uroi vetës ditëlindjen.

“Hajde more edhe 100 për mu”, ka shkruar Shkenda, teksa ka bërë thirrjë që të qëndroni në shtëpi.

Planet e saj ishin që të udhëtonte në Maldive me një grup shoqesh për të festuar ditëlindjen, por shpërthimi i Covid-19, ia prishi planet, ku afro 20,000 euro ka humbur.