Kjo është vlera marramendëse e byzylykut të Luana Vjollcës

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun.


Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Dy ditë më parë Luana Vjollca ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku tregoi se më në fund pas pandemisë u kthye në zyrë dhe ka filluar punën mbi projektet televizive.

Moderatorja shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë dhe ka të vendosur një byzylyk. Faqja, ‘whattheywearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar se sa kushtoi veshja e moderatores.

Bluza T-shirt ka kushtuar 280 euro, ndërsa byzylyku 6.300 euro. Pra veshja e Vjollcës për të shkuar në punë ka kushtuar 6.580 euro