Konkurrentja që ‘çmendi’ djemtë e “Për’puthen” dikur konkurrente në X-Factor

Shpeshherë ka ndodhur qe konkurrentet e “Per’puthen” ti kemi pare diku tjetër me parë.


Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila zgjoi fantazitë seksuale të djemve sapo u fut në program.

Reklamë

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë.