Kriza e çiftit të radhës, Oriola i jep fund lidhjes me Erosin?

Oriole Marashi dhe Eros Greza kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë në muajin qershor të vitit të kaluar.


Mirëpo duket se kjo dashuri ka marrë fund, shkruan Indeksonline.

Këtë mund ta kuptojmë përmes rrjetit social Instagram, në të cilin dyshja nuk ndjekin më njëri-tjetrin.

Se a është ndonjë krisje apo çdo gjë ka marrë fund përgjithmonë mbetet të kuptohet ditëve në vazhdim.