Kur dashuria nuk njeh moshë dhe racë – Adriana Matoshi dhe Keith po shijojnë romancën e tyre

Aktorja Adriana Matoshi dhe Keith Owen Groeneveld u bë kohë që janë në lidhje dashurie.


Çifti daljen e tyre publike e bënë pikërisht vitin e kaluar gjatë një interviste televizie, shkruan Reporteri.net.

Ndonëse Adriana Matoshi 41 vjeçare ndërsa Keith 22 vjeçar, kjo nuk i ka penguar ata aspak në raportin e tyre, madje çifti shfaqen çdo herë e më të lumtur në rrjete sociale.

Madje edhe komentet e shumta që janë bërë nga ndjekësit e shumtë në internet, nuk e kanë penguar dashurinë që çifti kanë për njëri-tjetrin.

Më poshtë keni disa fotografi të tyre: