Kush është mashkulli misterioz pranë Bebe Rexhës

Jetën personale apo në çift Bebe Rexha mundohet ta mbajë larg vëmendjes së publikut. Por së fundmi vetë ajo ka postuar një foto duke shkëmbyer puthje me një djalë dhe e uron për ditëlindje.


Fytyrën ia ka mbuluar por mediat e kanë zbuluar se thonë se është i dashuri i tanishëm i këngëtares 31 vjeçe me origjinë shqiptare.

Sipas Daily Mail, ai është kinematografi dhe producenti Keyan Safyari. Paparazët e kanë fotografuar edhe parë dy muajsh në Los Angeles. Vetë këngëtarja nuk ka thënë se është në një lidhje me dikë.