Ky është anëtari më i ri i BabaStars

Labeli BabaStars është njëri prej labeleve më të njohura në Kosovë.


Në të kanë kaluar një mori reperësh e DJ por duket se një që është aty për kohë të gjatë dhe që ju nuk e keni njohur është DJ Meex.

DJ Meex është i njohur në mesin e adhuruesve të clubingut, por ai njihet shumë edhe si DJ i MAJK, reperit të njohur kosovar.

 

View this post on Instagram

 

last friday @lollipopclubtirana

A post shared by Muhamet Behrami (meex) (@dj.meex) on

Se DJ Meex është DJ i MAJK këtë e ka konfirmuar vetë MAJK në një intervistë për “Xing” te Ermal Mamaqi.

Duke folur për anëtarët e mbetur të BabaStars, MAJK ka folur edhe për DJ Meex.

E fotografitë e DJ Meek nga mbrëmjet e shumta të tij mund ti shikoni edhe në faqen e tij në Instagram./Reporteri.net/