Ky është banori i cili u largua sonte nga Big Brother VIP

Kutia e pandorës vazhdimisht po ndryshon rrjedhën e lojë së Big Brother VIP Albania.

Ishte Iliri ai i cili në spektaklin e së martës hapi kutinë e Pandorës, derisa zgjodhi të çonte në nominim tre persona, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, ai vendosi që të fuste veten dhe dy banorët e rinj, Arbërin dhe Eltionin.

Nga ky televotim banori i cili kishte marrë më së paku vota për të vazhduar qëndrimin në shtëpinë e Big Brother VIP ishte, Eltioni./Reporteri.net/