Ky është çmimi ‘marramendës’ i maces së Nora Istrefit në klipin e ri

Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur “Nuk e di”.


Deri më tani kënga po numëron 1 milion klikime, por ka një detaj që po i shqetëson fansat.

Macja që e shoqëron Norën në njërën pjesë të klipit sipas revistës ‘Who’ konsiderohet të jetë njëra ndër macet më të shtrejta dhe të rralla në botë.

Sipas një kërkimi në Google çmimi i maces varion nga 20,000 dollarë dhe 100,000 dollarë.