Kylie Jenner e mhanitshme me dukje për Halloween

Një lepurushe dhe një sirenë seksi janë kostumet që miliarderja Kyle Jenner ka zgjedhur të veshë për t’u maskuar për festat e Halloween.


Festa e Halloween edhe këtë vit ka sjellë maskime të shumta e ka shfaqur kreativitetin e njerëzve në festat që kanë organizuar, madje thuajse nga fillimi i vitit.

Ata që kanë marrë më së shumti vëmendjen ishin padyshim personazhet e njohur për publikun, shkruan Express.

Edhe miliarderja Kylie Jenner ka dhënë gjithçka nga vetja për t’u dukur sa më interesante.

Kylie, sigurisht, edhe këtë herë ka vendosur t’i vë në pah asetet e saj dhe format seksi të trupit.

Në kostumin e parë ajo shfaqet si një lepurushe tërheqëse në kostumin bardhë e zi.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

 

View this post on Instagram

 

stas said I’m having a playboy party.. pull up ??

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

found my flounder… ?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on