Ledri së shpejti me këngë të re: Do të gjuajmë me hite sivjet

Ledri ka një paralajmërim për këngët e reja.


Reperi Ledri është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat mirëpriten nga fansat e tij të shumë kudo.

Së fundi, artisti me anë të një postimi bëri të ditur se do të sjell disa këngë të reja, të cilat do të jenë hite dhe ka një mesazh edhe për kolegët.

“Kena mu gjujt me hite sivjet po tkallxoj”, shkruan Ledri, i cili ende nuk ka dhënë datë për këngën e re.

Kujtojmë se Ledri bashkë me partneren e tij Sarën dhe vajzën Poem Blu së fundi kanë pushuar në Dubai, ku edhe qëndruan për xhirimet e klipit të ri të reperit.

Ndryshe, “Sot Sot Sot” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ledri Vula.