Leonita me dedikim të veçantë për Granit Xhakën: Dashuria e jetës time

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj ka vite që janë në lidhje dashurie.


Ishte viti 2017 kur çifti kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, shkruan Gazeta Online “Repoteri.net”.

Nga kjo martesë tashmë çifti kanë dhe dy fëmijë, dy vajza të quajtura, Ayana dhe Laneya, ku kjo e fundit erdhi në jetë në prill të këtij viti.

Dedikimet që çifti i bëjnë njëri-tjetrit janë tejet të shpeshta, ndërsa i fundit kësaj radhe vjen nga Leonita.

Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën ka shkruar: Bashkëshorti, shoku im i ngushtë, dashuria e jetës time.