Leonora Jakupi e tepron me ‘photoshop’, arrin të ‘zhduk’ edhe krahun nga trupi i saj

Pjesa më e madhe e estradës kosovare i janë nënshtruar operacioneve plastike.


Por, duke mos mjaftuar kjo, ato po gjejnë përdorim të madh edhe me photoshop, shkruan Gazeta Online “Rerpoteri.net”.

Këtu hyn edhe Leonora Jakupin, e cila minuta më parë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku këngëtarja po duket e mrekullueshme.

Mirëpo, ka diçka që nuk shkon siç duhet, ku këngëtarja në editimin e fotografisë ka ‘zhdukur’ edhe krahun nga trupi i saj.

Ndryshe, Jakupi ka vite që është pjesë e skenës muzikore, dhe projekti i saj i fundit mban titullin “Luj Luj”, e lansuar në vitin 2020.

/Reporteri.net/