Luana Vjollca dhe Dani publikojnë duetin “Sonte”

Luana Vjollca sapo ka publikuar projektin e saj të ri.


Luana Vjollca ka publikuar këngën e re, të cilën kësaj radhe e solli në duet me Ramadan Krasniqin- Danin.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes Fifi, me saksofon e përcjell Vis Shkodrani, ndërsa me kitarë Astrit Stafaj.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri me titull “Sonte”, kënduar nga Luana Vjollca dhe Dani.