Luana Vjollca si Tuna, provokon me ‘fore’ të saj

Luana Vjollca ka provokuar sërish.


Moderatorja e cila së fundmi e ka marrë shumë seriozisht muzikën, Luana Vjollca, lirisht mund të quhet edhe fotomodele pasi po i shkon edhe ajo pjesë shumë.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, sidomos atë Instagram, ajo me ndjekësit ndan foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi ka provokuar duke vendosur dorën shumë pranë pjesës intime dhe fustani i shkrutër që e ka veshur e bën të duket akoma më seksi.“1 sa per 2 ?”, ka shkruar ajo pranë postimit.