Luana Vjollca vjen me pozat e reja nga ballkoni, e quan veten “luaneshë”

Luana Vjollca ka treguar format trupore e veshur shkurt.


Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket tejet joshëse në fotot e fundit të postuara, shkruan lajmi.net.

E veshur shkurt ajo ka treguar format trupore ndërsa pranë njërit postim e ka quajtur veten ”luaneshë”.

“Rrëshqitni majtas për të parë luaneshën”, shkruan në postimin e saj.

Ndërsa pranë fotografisë tjetër ku shihet duke pozuar pranë një luleje, këngëtarja i ka ftuar ndjekësit që ka zgjedhin lulen e preferuar.

“zgjidhni Lulen e preferuar”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

swipe left to see the lioness

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on