Luana Vjollca zbulon titullin e projektit të ri muzikor

Luana vjollca është një ndër femrat më tërheqëse të televizionit shqiptar.


Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës.

Këngëtarja ka tash e disa muaj që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore por si duket ajo ka vendosur ta bëjë rikthimin e saj me një këngë që i zbuloi edhe titullin sot përmes një fotografie të postuar në Instagram.

“1 mijë vjet”, titullohet kënga e re e Luana Vjollcës e cila ndau edhe fotografi nga klipi muzikor teksa shihej e rregulluar mjaft bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)