Lumi B dhe Skerdi thonë “djalë dukat”, në klipin e ri me plot t’shame

Reperi ka sjell këngën e tij më të re sot në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Skerdi Ago.


“Djalë dukat” quhet kënga dhe është një këngë një këngë tepër interesante, ku Lumi B dhe Skerdi duket sikur kanë një “fërrk” me dikënd pasi kënga është një “diss” që i drejtohet dikujt.

E në këtë këngë Lumi B ka ftuar edhe Skerdin. Deri me tani kënga është prit mirë nga fansat e të dy reperëve.

/Reporteri.net/