Marina Vjollca – sinonim i elegancës

Marina Vjollca ka ndarë disa fotografi para puntatës së radhës.


Marina Vjollca është një nga emrat më të komentuara në shoubiz, kjo pasi moderatorja është nga më të mirat në profesionin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo para disa minuatave ka lansuar një fotografi në Instagram, para puntatës së radhës të emisionit ‘Klanifornia’, ajo duket shumë elegante me fustanin e përzgjedhur.

Në imazhin e ndarë, Marina shihet teksa ngreh fustanin lartë dhe si mbishkrim të fotos shkroi “Llastice apo goce shembullore”.

View this post on Instagram

Llastice apo goce shembullore?🤔😄

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

/Reporteri.net/