Martohet aktorja e njohur kosovare, dalin pamjet e para nga dasma

Fiona Gllavica i ka dhënë fund beqarisë.Aktorja Fiona Gllavica ka çuar një hap tutje lidhjen e saj të dashurisë.


Ajo dhe Arbnor Pacolla u martuan mbrëmë në një nga hotelet e Prishtinës, ndërsa çifti kishin organizuar një dasmë madhështore, shkruan GazetaBlic.

Tani kanë dalur dhe pamje nga dasma mbrëmë, ku Fiona po duket e mrekullueshme me fustanin e bardhë.

Fiona Gllavica u bë e njohur për publikun kur u bë pjesë e serialit vendor “Ça ka shpija”. Me rolin e Pajtesës ajo arriti të bënte për vete njerëzit.