Martohet dizajneri i famshëm botëror Marc Jacobs, e ftuar dhe Rita Ora

Janë martuar mbrëmë në një ceremoni private në New York dizajneri Marc Jacobs, dhe modeli Charly Defrancesco.

Pasi i thanë njëri-tjetrit po çifti i famshëm shkuan së bashku me të ftuarit të festojnë martesën e tyre në lokalin “Grill Room”.

Jacobs dhe Defrancesco janë fejuar në prill të vitit 2018, një nga të ftuarat në këtë martesë ishte edhe Rita Ora.