Mc Kresha fotografohet me bashkëshorten dhe vajzën në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë

Në qershor të vitit të kaluar Mc Kresha u bë baba për herë të parë.


Reperi kosovar dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu u bënë prindër të një vajze të cilën çifti e pagëzuan me emrin Iza.

Ndonëse jetën e tyre po e ruajnë tejet private, duke mos e ekspozuar fare në rrjete sociale vogëlushen e tyre, Gazeta Online “Reporteri.net” ka arritur të sigurojë fotografi të familjes Fazliu në aerportin “Adem Jashari” në Prishtinë.

Ndryshe, Kreshnik Fazliu dhe Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në vitin 2019, me një aheng larg medieve, tejet privat, vetëm me rrethin e ngushtë familjarë./Reporteri.net/