Me këtë datë Azet publikon këngën e re

Azet pas një vrulli që kishte me këngë dhe mbrëmje muzikore, muajt e fundit kkishte qëndruar pak më pasiv në skenën e muzikës.


Por ky pasivitet duket ka përfunduar, reperi në njoftimin e fundit të bërë njoftoi se kënga e tij e re do të publikohet këtë të enjte, transmeton lajmi.net.

Nuk ka detaje ende nëse projekti për të cilin ka njoftuar reperi është ai me Dhurata Dorën për shkak se dyshja javë më parë njoftuan se po sjellin një këngë bashkë.

 

View this post on Instagram

 

Donnerstag 23:59 Uhr!

A post shared by AZET (@kmn_azet) on