Melisa e dashuruar ‘kokë e këmbë’ me Andin

Melisa e ‘çmendur’ pas Andit: Mi ke dhënë kuptim jetës


Pas shumë polemikave për një lidhje të mundshme, Melisa dhe Andi tashmë kanë bërë publike lidhjen e tyre, shkruan Reporteri.net.

Ata e konfirmuan përmes klipit të publikuar të Melisës, ku në klip shfaqej edhe Andi madje ata dhanë dhe në puthje të zjarrtë në fund të klipit.

Por, tashmë ata nuk po hezitojnë të shprehin dashurinë e tyre publikisht pas shumë kohësh që mbanin të fshehur.

Kësaj radhe Andi ka publikuar foto teksa ka shkuar: ‘Me ty ndihem kaq e plot… e shtrenjta ime’.

Këtij mesazhi të bukur i’u përgjigj Melisa me një mbishkrim shumë të ëmbël: ‘Mi ke dhënë kuptim vetes sime dhe jetë gjithashtu’.