Mes lotësh e emocionesh, këngëtarja e njohur e lë Kosovën

Edita Sopjani po nisë një kapitull të ri!


Këngëtarja pas martesës, siç ka paralajmëruar do të vazhdojë jetën pranë bashkëshortit të saj në Gjermani.

Ajo u përshëndet disa ditë më parë me kolegët e Radio Televizionit të Kosovës ku shërbeu si prezantuese për afro gjashtë vitesh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edita Sopjani (@sopjaniedita)

Me shumë emocione, ajo përmbylli eksperiencën si prezantuese televizive dhe pak ditë pas, radha ka qenë për të fluturuar drejt Gjermanisë.

Edita sot ka lënë Kosovën duke u nisur drejt shtetit gjerman me një fluturim direkt nga aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës.