Michelle Obama i jep këshilla Meghan Markle pas lindjes së djalit

Ish zonja e parë amerikane, Michelle Obama i ka dhënë disa këshilla dukeshës së Sussex, Meghan Markle rreth faktit se si të mësohet të përshtatet tani që është në qendër të vëmendjes.


“Ashtu si unë, Meghan ndoshta nuk e ëndërroi kurrë që ajo do të kishte një jetë të cilën e ka sot”, tha ajo.

“Presioni që ndjeni – nga vetja dhe të tjerët dhe ndonjëherë mund të bëhet i tepërt. Këshilla e vetme që do t’i jepja asaj është që të mos ngutet për asgjë dhe t’i japë vetes kohë për gjithçka”, ka pohuar Obama raporton BBC, transmeton Klan Kosova.

Çifti mbretëror – Princi Harry dhe Meghan Markle janë bërë sot prindër të një djali.

Lind djali mbretëror