Modelja e njohur del në ballkon e zhveshur

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të pëlqyera në botë.


Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur, shkruan Daily Mail.

Emily Ratajkowski së fundmi ka befasuar shumë, duke pozuar disi më ndryshe.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare derisa mbante një paruke rozë, u paraqit në një ballkon në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke mos e mbuluar gjoksin me asgjë.

Emily teksa po pozonte, ishte në mes të xhirimit të një projekti për revistën Love.

Fotografitë e saj, kanë marrë komente të shumta.