Moderatori kosovar tregon se a u pendua që ishte në Big Brother Albania

Moderatori i njohur, Visar Kalludra, tash e disa vite shoqëron familjet kosovare çdo të diel me emisionin e tij.


Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ ku ka folur për shumë detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale, shkruan Reporteri.net.

Ndër të tjera ai ka folur edhe për eksperiencën e tij në reality shoë-in ‘Big Brother Albania’.

Se a u pendua ai që mori pjesë në këtë reality show, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net