Moderatorja e njohur kosovare: S’ka çka më duhet burri me 200 euro rrogë

Moderatorja e njohur e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu është padyshim një ndër
personazhet më të komentuara në media.


Jeta e saj private dhe karriera kanë qenë gjithmonë të komentuara dhe në vëmendje të publikut.

Liberta së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “Thumb” ku e pyetur nga gazetari se nëse e do mashkullin me lekë apo jo, ajo ka dhënë troç një përgjigje që askush se priste.

“Më mirë një të dashur pa makinë dhe me era rozmarinë, apo një të dashur me një super
makinë por që i vjen era trëndelinë?”, e pyet gazetari moderatoren.

“Ndalu veç pak, nuk mund të them që jam materialiste por nuk mund të them që kam qejf ta kem një të dashur me 200 euro rrogë”, përfundon Liberta.