Morena i provokon fansat me foto gjysmë zhveshur, më pas iu thotë: Çka po më këqyrni?

Këngëtarja Morena Taraku ka vazhduar që të postojë fotografi nga pushimet e saj ekzotike.


E derisa ajo në fillim të ditës kishte treguar se ka bërë manikyr të duarve, këngëtarja po ashtu ka postuar një tjetër fotografi ku përsëri e ekspozon gjoksin e saj.

Megjithatë, Morena i ka thënë fansave të saj “Pse po më shikoni”, duke sugjeruar që ata mos ta shikojnë trupin e saj të bukur dhe seksi.

Ndryshe, Morena ka udhëtuar me një avion privatë për në pushime në disa ishuj të cilët ajo nuk i ka bërë të ditura por që në to e ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të.

Image result for Morena i provokon fansat me foto gjysmë zhveshur, më pas iu thotë: Çka po më këqyrni?