Morena Tarakut feston Bajramin duke kërcyer në shtëpinë e saj

Morena Taraku duket joshëse teksa kërcen përpara një numri të madh ndjekësish.


Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, festën e Bajramit si duket e ka pritur në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ka ndarë fotografi të ndryshme ku tregon ëmbëlsirat e më pas e ka publikuar një video në të cilën shfaqet joshëse teksa kërcen.

Edhe Morena ashtu si shumica e emrave të njohur të estradës është “infektuar” nga “TikTok”.