Morena vazhdon me provokime, pas fotove në borë vjen me poza seksi nga lumi

Morena Taraku nuk e ka marrë shumë afër zemrës publikimin e videos së saj ku këngëtarja dhe modelja ndihet duke fyer një person pasi që Bentley i saj ishte konfiskuar nga dogana e Kosovës si makinë e vjedhur


Morena, pasi që sot ka bërë një status ku i kishte falënderuar të gjithë që e kanë bërë qëndër te dabatit e ku thotë se “të pasmet e saj janë më të vlefshme se karriera e të gjithëve”, ka bërë një pozë tjetër.

Si duket, bukuroshja kosovare është larguar nga bora dhe është parë e shtrirë në një varkë duke lundruar në një lumë e ku shihet duke bërë prapë foto të nxehta.

View this post on Instagram

ALL I DO IS DOUBLE – DOUBLE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Ajo në këtë foto ekspozon trupin e saj seksi dersa ka të veshur një kilotë të zezë.

Ndryshe Morena që një javë është duke u përfolur për një audio incizim ku shihet tepër e acaruar me bashkëbiseduesin e saj.