Motra e cilit futbollist është kjo bukuroshe?

Ndonëse shumë vajza janë çmendur pas portierit të Kombëtares së Kosovës, e njëjta gjë padyshim është dhe për motrën e tij e cila në çdo paraqitje të saj duket e mrekullueshme.


Amra Muric është motra e Arijanet Muric e cila ishte në Prishtinë për të mbështetur Kombëtaren e Kosovës, saktësisht vëllain e saj, në lojën miqësore të Kosovës me Danimarkën.

Bukuroshja ka publikuar fotografi në një nga hotelet e Prishtinës, ku format e saj trupore janë ato që bien në sy sapo e sheh.