Ndryshim drastik, konkurrenten e ‘’Për’puthen 3’’ që po ‘’çmend’’ meshkujt e kemi parë edhe si këngëtare

Shpesh ka ndodhur që konkurrentët e “Për’puthen” t’i kemi parë diku tjetër me parë.


Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila u pëlqye shumë nga meshkujt sapo u fut në program.

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë.