Nicole Poturalski reagon për herë të parë pas ndarjes nga Brad Pitt

Modelja gjermane Nicole Poturalski ka bërë komentin e saj të parë publik në rrjetet sociale pas raporteve se ajo dhe Brad Pitt janë ndarë.


“Rri aty vetëm për pak më gjatë …”Nicole postoi në llogarinë e saj në Instagram së bashku me disa fotografi të saj në shtrat.

Thashethemet u përhapën këtë javë duke sugjeruar që Brad dhe Nicole nuk po shiheshin më me njëri-tjetrin .

Një burim më pas foli për romancën jetëshkurtër të Brad dhe Nicole dhe tha se ishte më shumë e shkurtër.