Noizy humb kontrollin gjatë performancës, rrëzohet keq në mes të skenës

Reperi, Rigels Rajku i njohur me nofkën “Noizy”, mbrëmë ka perfomuar në një prej diskotekave në Prishtinë.


Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet teksa nuk e ka kontrolluar dot veten në skenë dhe është rrëzuar mbi turmën e fansave.

Kanë qenë truprojat e tij ata që kanë ndërhyrë dhe e kanë rikthyer sërish në skenë Noizyn.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme: