NRG Band dhe Essto sjellin ‘dashuri’

Estto sapo ka publikuar projektin e tij të ri.


Estto ka publikuar projektin e ri i cili është në bashkëpunim me grupin NRG Band, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u përkujdes Estto.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e titulluar ‘Dashuri’ në bashkëpunim me Estto dhe NRG Band.