Nuk jemi mësuar ta shohim të veshur kështu, Bleona Qereti shkëlqen në veshjen e saj

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare Bleona Qereti merrë përherë vëmendje me postimet e saj në instagram.


Ajo shquhet për linjat perfekte trupore por edhe bukurinë e saj, edhe pse me disa ndërhyrje të vogla në fytyrë e saj, shkruan Reporteri.net.

Thuajse në çdo event muzikor që ajo merrë  pjesë këngëtarja tërheqë vëmendjen me ekspozimin e saj paksa të tepruar.

Ajo nuk ka pasur problem thuajse asnjëher të shfaqet e zbuluar dhe e zjarrtë edhe nëpër rrugë.

Por për herë të parë këngëtarja me famë botërore është shfaqur krejtësisht ndryshe nga ajo qka jemi mësuar të shohim.

Ajo është shfaqur nën një kostum elegant që i shkon shumë.