Pas dy vitesh, Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi takojnë Vesa Lumën në Prishtinë

Situata me pandeminë ka bërë që edhe lëvizjet nga shteti në shtet të jenë të kufizuara.


Kjo gjë ka pamundësuar edhe ardhjen e Vesa Lumën në vendin e saj, Prishtinë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Pas disa ditësh qëndrimi në Shqipëri, tek familja e bashkëshortit të saj, Vesa Luma tani po shijon pushimin në Kosovë, saktësisht në kryeqytet.

Ditën e sotme ajo ka zgjedhur të takoj dy mikeshat e saj më të mira, këngëtaret Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi.

Ka qenë vet Jakupi ajo e cila ka ndarë një video të përbashkët, ndërsa shfaqen të lumtura me ardhjen e Vesës.

/Reporteri.net/