Pas ndarjes nga Nora, Roberti fillon një profesion të ri: Kritikon kolegët për një arsye

Robert Berisha i ka ‘thumbuar’ kolegët e tij këngëtarë.


Muzikanti dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, nëpërmjet një postimi të fundit në Instastory ka lënë të kuptohet se po i ‘thumbon’ këngëtarët që nuk performojnë ‘live’.

“Këngëtarët ‘playback’ nuk kanë probleme të tilla”, ka shkruar ai derisa në imazhet e postuara shihen rrobat e tij të lagura nga djersët.

Ai nuk ka specifikuar ndonjë emër mirëpo la të kuptohet se fjala është për disa prej artistëve të njohur shqiptarë.

Roberti ndër të tjera po e shijon suksesin e tij në muzikë e sa i përket jetës private është një prej emrave më të komentuar të momentit.