“Pije pak ujë”, thotë Rina teksa nxjerrë në pah të pasmet e formësuara

Rina ka arritur të ketë linja trupore fantastike.


Këngëtarja me prejardhje nga Istogu ka vite që është prezente në skenë dhe ka shënuar mjaft suksese në këtë drejtim.

Reklamë

Rina Balaj nuk heziton dita-ditës të sjellë imazhe të ndryshme duke përditësuar profilin e saj në instagram.

Sot Rina ka postuar disa imazhe duke fokusuar të pasmet e formësuara pas angazhimit të madh që bën në palestër.

“Pije pak ujë” është përshkrimi që ajo iu ka vënë fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Ndërkohë, ende nuk ka një javë që ajo ka lansuar këngën e saj të re “Cali”.