Po të mos kishte me qenë për detin që ka, Venediku do të digjej moti nga Oriola Marashi

Ajo është njëra prej modeleve më seksi tek shqiptarët padyshim.


E modelja shqiptare ka zgjedhur Venedikun si destinacionin e saj të radhës për të treguar asetet superseksi të saj.

Oriola Marashi ka postuar disa prej fotografive dhe videove të saj në Venedik derisa duket se është në një fotosesion dhe xhirime në këtë qytet. Bukuroshja shqiptare, thjesht na lë pa fjalë në këto fotografi.