Policia jep detaje për aksidentin ku u përfshi Ermal Fejzullahu

Pak minuta më parë u raportua se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku.


Rastin për Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

Krasniqi ka pohuar se nuk ka persona të lënduar dhe bëhet fjalë për vet-aksident.

“Policia është njoftuar pak minuta më parë për një vet-aksident te Mensa e Studentëve. Është vetëm një veturë e përfshirë. Nuk ka asnjë person të lënduar. Policia po qëndron në vendin e ngjarjes”, tha Bajram Krasniqi.